Projekt pokoju dla chłopca

Projekt pokoju dla chłopca

Projekt pokoju dla chłopca w Poznaniu – wyprawa do dżungli

Projekt pokoju dla chłopca w Poznaniu powstał dla rezolutnego chłopca. W dużym pokoju jest sporo miejsca na przeróżne zabawy. Zdecydowałam się na umiejscowienie na jednej ścianie nietypowej tapety ze zwierzętami w dżungli na czarnym tle, która buduje atmosferę w pomieszczeniu.

Na ścianie o pełnej wysokości pomieszczenia zlokalizowałam rząd szaf, w których zmieszczą się ubrania oraz wszystkie potrzebne rzeczy.

Po przeciwnej stronie pokoju, pod skosem dachu ustawiłam łóżko przypominające namiot, który nawiązuje do wypraw w dżungli oraz niskie szafki z wysuwanymi pojemnikami, w których będzie można schować wszystkie zabawki.

Ścianę ze skosem wykończyłam płytami ze sklejki, które ocieplają znacznie wnętrze pokoju. Pozostałe 2 ściany w kolorze miętowym.

Projekt pokoju dla chłopca w Poznaniu
Projekt pokoju dla chłopca Poznań
Projekt pokoju dla chłopca Poznań

Oferta na projekt wnętrz mieszkania

poznaj koszt projektu
Projekt mieszkania

Projekt pokoju dziecka

Projekt pokoju dziecka

Projekt pokoju dziecka w Poznaniu.

Projekt pokoju dziecka w Poznaniu powstał dla rezolutnego chłopca. W dużym pokoju jest sporo miejsca na przeróżne zabawy. Zdecydowałam się na umiejscowienie na jednej ścianie ciekawej i wesołej tapety, która od razu przykuwa uwagę wchodzących do pokoju.

Na ścianie o pełnej wysokości pomieszczenia zlokalizowałam rząd szaf, w których zmieszczą się ubrania oraz wszystki potrzebne rzeczy.

Po przeciwnej stronie pokoju, pod skosem dachu ustawiłam niskie szafki z wysuwanymi pojemnikami, w których będzie można schować wszystkie zabawki. Szafki jednocześnie tworzą długie siedzisko.

Projekt pokoju dziecka Poznań
Projekt pokoju chłopca Poznań
Projekt pokoju dziecka Poznań

Oferta na projekt wnętrz mieszkania

poznaj koszt projektu
Projekt mieszkania