+48 607 367 436 biuro@eurythmia.pl

Co zawiera projekt wnętrz?

  1. Projekt koncepcyjny w programie przestrzennym 3d (SketchUp)

Nnajpierw wykonuję pomiary pomieszczeń i rysuję twz. inwentaryzację pomieszczeń.


Na pierwszym spotkaniu przedstawiam układ funkcjonalny poszczególnych pomieszczeń, ustawienie mebli, sprzętów. 

Na kolejnych spotkania prezentuję rozwiązania materiałowe i kolorystyczne istniejących produktów poszczególnych producentów. 

Po ostatecznej akceptacji projektu koncepcyjnego przechodzę do opracowywania projektu technicznego.

2. Projekt techniczny z rysunkami wykonawczymi zawierającymi rzuty i kłady ścian z rozmieszczeniem płytek, paneli, lamp, punktów elektrycznych, mebli itp.

Projekt techniczny składa się z rysunków technicznych z wymiarami i opisami.

Rozrysowuję m.in. płytki na podłodze i na ścianach, punkty elektryczne, oświetlenie na sufitach i ścianach.

Dodatkowo meble kuchenne czy meble w zabudowie.

3. Wizualizacje

W zależności od wybranego Pakietu do projektu otrzymujesz:

PAKIET MINI – 1 wizualizacja

PAKIET MEDIUM – 2 wizualizacje

PAKIET VIP – 4 wizualizacje

4. Kosztorys

Pierwszy zarys kosztorysu powstaje już przy opracowywaniu koncepcji. Ostateczna kompletna wersja kosztorysu wraz z cenami i ilościami produktów powstaje po opracowaniu projektu technicznego. W kosztorysie znajdują się również linki do sklepów.

5. Nadzór architekta – PAKIET VIP

Nadzór projektanta nad pracami wykończeniowymi sprawia, że projekt staje się rzeczywistością! Podczas robót zawsze pojawiają się niespodzianki i liczne problemy. Warto wtedy mieć przy sobie eksperta, który się tym wszystkim zajmie.

Okazuje się, że same rysunki nie wystarczą, niezbędna jest ciągła wizyta na budowie. Wykonawcy mają zawsze dużo pytań i na miejscu uzgadniamy wiele ważnych szczegółów, które pojawiają się podczas przeprowadzanych prac.

Czuwam nad tym, aby poszczególne etapy robót były sprawnie i dobrze wykonane. Koordynuję dostawę materiałów na budowę, tak aby pojawiały się w odpowiednim momencie. Pomagam klientom przy zamawianiu towaru. Odwiedzamy sklepy stacjonarne w Poznaniu lub podsyłam linki do sklepów internetowych. Gdy okazuje się, że dany towar został wyprzedany to pomagam w dalszych poszukiwaniach.

Wybierając nadzór nad pracami budowlano – remontowymi, klientom do współpracy polecam także firmę wykonawczą, z którą współpracuję i do której mam zaufanie.