Projekt dużej łazienki w Poznaniu.

Projekt dużej łazienki zlokalizowanej na poddaszu domu w Poznaniu wykorzystuje duże formaty płytek gresowych. Zobacz 2 propozycje.

Projekt dużej łazienki w Poznaniu – popozycja nr 1

W propozycji nr 1 zaprojektowałam łazienkę w ciepłej tonacji barw. Na 3 ścianach łazienki wykorzystałam płytki gresowe w formacie 120×60 cm przypominjące w wyglądzie piasek.

Zabudowa skosu dachu została wykorzystana na magazyn i dodatkowe półki. Wykończenie tej ściany zaproponowałam w okleinie drewnopodobnej lub w postaci płytek drewnopodobnych.

Projekt dużej łazienki Poznań
Projekt dużej łazienki Poznań
Projekt dużej łazienki Poznań

Projekt dużej łazienki w Poznaniu – popozycja nr 2

W propozycji nr 2 zaprojektowałam łazienkę w zimnej tonacji barwnej przełamanej płytkami drewnopodobnymi. Na 2 ścianach łazienki wykorzystałam płytki gresowe w formacie 120×60 cm. Na ścianie z prysznicem i wanną płytki przypominają kamień w odcieniu granatu. Na ścianie z umywalkami płytki są w odcieniu spokojnej szarości.

Zabudowa skosu dachu została wykorzystana na magazyn i dodatkowe półki. Podłogę łazienki zaprojektowałam w postaci płytek drewnopodobnych w formacie 20x120cm, które przechodzą na ścianę pod skosem i ścianę przeciwną z drzwiami do łazienki.

Projekt dużej łazienki Poznań
Projekt dużej łazienki Poznań
Projekt dużej łazienki Poznań

Oferta na projekt wnętrz łazienki

poznaj koszt projektu
Projekt łazienki

Wyślij zapytanie w sprawie wyceny projektu aranżacji wnętrz.

Pamiętaj, że

1 + 4 =