Oferta na projekt wnętrz

Sprawdź Pakiety i etapy współpracy oraz z czego składa się projekt wnętrza.

Projekt mieszkaniaProjekt łazienki
projekt łazienki płytki beton

Projekt łazienki w zieleni

Ulubiony kolor pana domu to zieleń stąd cała 1 ściana z prysznicem i wanną otrzymała piękne zielono – złote płytki układane w pionie, które przypominają swoją strukturą kamień. Dopełnienie kolorystyczne łazienki na pozostałych 3 ścianach stanowią płytki w kolorze betonu w formacie kwadratu.

Projekt pokoju dla chłopca Poznań

Projekt pokoju dla chłopca w Poznaniu – wyprawa do dżungli

Projekt pokoju dla chłopca w Poznaniu powstał dla rezolutnego chłopca. W dużym pokoju jest sporo miejsca na przeróżne zabawy. Zdecydowałam się na umiejscowienie na jednej ścianie nietypowej tapety ze zwierzętami w dżungli na czarnym tle, która buduje atmosferę w pomieszczeniu.

Projekt wnętrz domu w Poznaniu

Projekt wnętrz domu Poznań z wykorzystaniem drewnianych paneli Vox na ścianach i suficie w jadalni w zestawieniu z grafitem i bielą. W przestrzeni jadalni z salonem nie było już miejsca na lokalizację kuchni.

Projekt dużej łazienki Poznań

Projekt dużej łazienki w Poznaniu

Projekt dużej łazienki zlokalizowanej na poddaszu domu w Poznaniu wykorzystuje duże formaty płytek gresowych. Zobacz 2 propozycje.

Projekt pokoju dziecka Poznań

Projekt pokoju dziecka w Poznaniu

Projekt pokoju dziecka w Poznaniu powstał dla rezolutnego chłopca. W dużym pokoju jest sporo miejsca na przeróżne zabawy. Zdecydowałam się na umiejscowienie na jednej ścianie ciekawej i wesołej tapety, która od razu przykuwa uwagę wchodzących do pokoju.

Projekt małej łazienki Poznań

Projekt małej łazienki w Poznaniu

Projekt małej łazienki z delikatnym czarnym rysunkiem na dużych płytkach optycznie powiększa łazienkę i dodaje jej elegancji. W wykończeniu małej łazienki zastosowałam subtelny kontrast bieli i czerni.

Projekt wnetrz domu w Poznaniu

Projekt wnętrz domu z poddaszem - Poznań

Projekt wnętrz domu z poddaszem w Poznaniu obejmował parter i poddasze o powierzchni około 160 m2. Na parterze znalazł się salon z jadalnią, kuchnia, gabinet, mała łazienka, spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze.

projekt salonu swarzędz

Salon w stylu boho - Swarzędz

Zakres projektu aranżacji wnętrz obejmował przedsionek, korytarz oraz salon wraz z jadalnią.

Projekt dotyczył przestrzeni już zamieszkałej. Na prośbę gospodyni domu,  w nowej aranżacji wykorzystałam elementy wyposażenia, które miały pozostać niezmienione.

projekt kuchni swarzędz

Mieszkanie na wynajem - Poznań

Mieszkanie na wynajem powinno być funkcjonalne. Warto stosować w miare solidne materiały wykończeniowe i oraz wyposażenie.

Mieszkanie na wynajem nie musi być nudne i ponure. Warto pobawić się kolorem, żeby urozmaicić niewielką przestrzeń mieszkania.

wielobarwna tapeta w pokoju

Mieszkanie z oryginalnymi tapetami - Swarzędz

Projekt wnętrz mieszkania został opracowany dla młodego małżeństwa, które otrzymało do własnej adaptacji piętro domu z oddzielnym wejściem.

Zakres projektu wynosił 120 m2 oraz nie obejmował łazienki i toalety. W projekcie mieszkania została zmieniona lokalizacja kuchni, którą połączono razem z salonem.

Oferta na projekt wnętrz

Sprawdź Pakiety i etapy współpracy oraz z czego składa się projekt wnętrza.

Projekt mieszkaniaProjekt łazienki

Wyślij zapytanie w sprawie wyceny projektu aranżacji wnętrz.

Pamiętaj, że

5 + 14 =

Oferta na projekt salonu kosmetycznego

poznaj koszt projektu
Projekt salonu kosmetycznego
manicure stanowisko

Salon kosmetyczny – Tulce

Po wejściu do salonu kosmetycznego znajdujemy się w strefie recepcji / poczekalni, z której możemy przejść do gabinetów kosmetycznych.

Z powierzchni lokalu wydzielono 2 gabinety kosmetyczne z podziałem na zabiegi na ciało i zabiegi na twarz.

Z tyłu za recepcją znalazło się miejsce na stanowisko do manicure, które zostało oddzielone od recepcji delikatną tkaniną.

Salon kosmetyczny Zalasewo

Salon kosmetyczny – Swarzędz

Projekt salonu kosmetycznego powstał przy czynnym udziale właścicielki salonu, która określiła zakres wykonywanych zabiegów i usług oraz wybrała kolorystykę wnętrza.

Wybór padł na zestawienie bieli, szarości oraz pudrowego różu i uzupełniającego akcentu w postaci złota.

kawiarnia w galerii handlowej

Kawiarnia – Gniezno

Kawiarnia znajduje się na terenie galerii handlowej. Dużo czasu zajęło nam wypracowanie ostatecznego układu funkcjonalnego lokalu.

Na zlecenie inwestora został opracowany najpierw projekt koncepcyjny aranżacji wnętrza lokalu, a następnie na jego podstawie opracowano projekt wykonawczy wraz z projektem technologicznym dla Sanepidu.

Wyślij zapytanie w sprawie wyceny projektu aranżacji wnętrz.

Pamiętaj, że

10 + 13 =